Naše služby

Firemní identita

Firemní identita je nejdůležitější součást online i offline marketingu.

Tvorba loga

Logo je základním prvkem firemní identity, navrhneme Vám návrhy na míru, ze kterých si vyberete ten, který se Vám bude líbit nejvíce.

Firemní tiskoviny

Na základě vzhledu Vašeho loga Vám navrhneme design vizitek, hlavičkového papíru, obálek, letáků,…

Webové prezentace

I webová prezentace musí podléhat Vašemu brandu. Proto splňuje barevné kombinace a styl Vaší firemní identity, stejně jako zbytek materiálů.

Webové prezentace

Prezentujte sebe, svoji firmu, produkty nebo služby ve velkém stylu.
Kvalitní a působivé prezentace Vám pomohou zaujmout potencionální klienty a analyzovat jejich chování.

Eshopy

Zřídíme Vám ideální eshop, který nejen prezentuje Vaše výrobky v tom nejlepším světle, ale také je dokonale funkčním prodejním systémem, ve kterém ješdnoduše spravujete aktuální objednávky, skladové zásoby, expedici skrz napojení na balíkové služby nebo automaticky generujete faktury za prodané zboží.

Propagační materiály

Ať už potřebuje vizitky, letáky, hlavičkové papíry, obálky, brožurky, katalogy nebo cokoliv dalšího, rádi Vám to navrhneme, a zajistíme výhodnou cenu za vyrobení od ověřených dodavatelů.

Reklamní kampaně

Pokud získáváte hlavní část zákazníků na internetu nebo se chcete jednoduše zviditelnit a dostat do podvědomí uživatelům internetu, zařídíme Vám různé online reklamní kampaně (nejčastěji sociální sítě + Google proklikové reklamy). Mimo online reklamních kampaní jsme také shopni zajistit offline reklamní kampaně spočívající například v distribuci letáků nebo využití reklamních ploch smluvních partnerů. 
Vše potřebné Vám také zajistíme například na promoation akce, kde můžete představit své produkty nebo služby. 

Technické zajištění

Poskytujeme také služby technického poradenství.
Zajišťujeme například: placení kartou v obchodě, vlastní zákaznickou linkou s telefonním číslem kdekoliv na světě, pokladní systémy, interní systémy, komunikační nástroje,…